Endüstriyel Soğutma - Anahtar Teslim Soğuk Hava Deposu Özde Soğutma Mersin

Endüstriyel Soğutma


Split Soğutma Sistemleri
Endüstriyel soğutma uygulamalarının tümünde kullanılabilir. Soğutma kapasitesi 0,6 - 23,0 kw aralığındadır. Bu tip sistemlerde ses düzeyini asgari seviyede tutmakiçin 900 Dev/dk’da çalışan 6 kutuplu fanlar kullanılmaktadır.

Yarı Hermetik Kompresörlü Split Sistemler
Vidalı Merkezi Sistem Soğutma Sistemleri
Endüstriyel soğutma uygulamalarının tümünde kullanılabilir. Soğutma kapasitesi 7,3 - 95,0 kw aralığındadır. ISO3744’e göre izolasyonsuz ve maksimum fan hızında 10 m. mesafede 60 dB’den başlayan ses düzeyi, kabin içi izolasyon ve elektronik fan kontrolü ile daha aşağı düzeye indirgenmektedir.


Yarı Hermetik Merkezi Soğutma Sistemleri
Yarı Hermtik Merkezi Sistem Soğutma Üniteleri, birden fazla soğutma bölgesinin bulunduğu düşük kapasiteli tüm endüstriyel uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Sistemler, güvenilir ve azami verimde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Bu Modeller, dayanıklı şasi üzerine titreşim sönümleyici elemanları ile 2 Silindirli 2 HP gücündeki semihermetik kompresörlerden, 8 silindirli 80 HP gücüne kadar kompresörlerin 3-5 li Gruplar halinde paralel çalışmalarını sağlayacak şekilde üretilmektedir.

Yarı Hermetik Kompresörlü Merkezi Sistemler


Yarı Hermetik Kompresörlü Merkezi Sistemler

Yarı Hermetik Kompresörlü Merkezi Sistemler
Yarı Hermetik Kompresörlü Merkezi Sistemler
Hızlı Soğutma ve Şoklama Üniteleri
Ürünleri bozmadan hızlı şekilde donduran ünitelerdir. Ürünün üzerine direk üfleme yapmadan şoklayabilirler. +50 ºC kadar hava sıcaklıklarında çalışabilirler.


Çift Rejimli Soğutma Sistemleri
Soğuk muhafaza odaları için normal ve donmuş muhafaza odaları için düşük sıcaklıklardaki birden fazla soğutma noktasındaki ısıl yüklerin alınması için tasarlanmış sistemlerdir.


Sosyal Medyada Bizi İzleyin

Bizleri sosyal medyada da takip edebilirsiniz.

E-Bülten Kayıt

Güncel haberlerimizi takip etmek ister misiniz?

İletişim Bilgierimiz

Sormak istediklerinizi ya da merak ettikleriniz için bizi arayın.

Yukarı Çık